GİK Üniversite Buluşmaları

GİK Üniversite Buluşmaları birincisi DEÜ’de…

KORONAVİRÜS NEDENİYLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR

EİB / Ege İhracatçı Birlikleri / Aegean Exporters’​ Associations bünyesinde kurulan Genç İhracatçılar Konseyi ‘GİK Üniversite Buluşmaları’ Dokuz Eylül University İşletme Fakültesi Bölümü Konferans Salonu’nda başlıyor. Geçtiğimiz günlerde TİM Başkanı İsmail Gülle’nin de katılımıyla GİK Hall’ün açılışını yapmıştık. GİK Hall açılışı sonrası ihracatı geliştirmek üzere proje çalışmalarına başlayan genç ihracatçılar bir yandan da üniversitelere giderek gelecekteki çalışma arkadaşları ile buluşmaya başlıyorlar.

GİK Üniversite Buluşmaları birincisi DEÜ İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda 18.Mart’ta olacak. Moderatörlüğünü yapacağım buluşmamızda GİK üyesi Serra Özsoy Karagülle iş hayatında kadın olmanın zorlukları, Mehmet Ali Gözegir Startup kuruluşu, Mustafa Arıoğul özel sektörde bir çalışan olarak etki alanı yaratma Efe Bese 24 yaşında 135 yılın sorumluluğunu almak başlıklarında tecrübelerini iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrenci arkadaşlarımızla paylaşacaklar. Dört konsey üyesi arkadaşımızla beraber izleyiciler arasında konsey üyelerimizde olacak ve tecrübelerini paylaşacaklar.

Besleyici ve eğlenceli bir sohbet için Genç İhracatçılar Konseyi olarak bizler çok heyecanlıyız. Genç iş insanlarının kısaca gençlerin fırsat tanındığından neleri başarabileceklerini, başarısızlıklarını ve bu düşüşlerinden çıkardıkları dersleri ve daha güçlü olarak nasıl yılmadan ilerlediklerini anlatacak arkadaşlarımız. Üniversite sıralarından bugüne yaşadıklarını, ne beklerken ne ile karşılaştıklarını anlatacaklar.

12:30’da başlarız sohbetimize sonrasına bakarız hep beraber. Ege İhracatçı Birlikleri ayrıca staj yapmak isteyen öğrencilerimizin özgeçmişlerini ve taleplerini EİB üyesi kuruluşlara iletecek. İlki Dokuz Eylül’de bir sonraki GİK Üniversite Buluşmaları’nı biz planlamaya başladık bile. Herkesi bekliyoruz. İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda bölüm bağımsız buluşuyoruz. Çünkü biz sektör bağımsız orada olacağız. Bir çok farklı sektörden farklı disiplinlerden bir arada geleceğe katkı sağlamak için çalışan genç iş insanları ile buluşmak için siz de orada olun.

Etiketler:, , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ob@ykut

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın