YouTube Kanalım

YouTube kanalımda yayına başladım. İlkinde sesim, ikincisinde sesim ve görüntüm vardı. Başlık ‘Oh My Ford!’idi. Hemen yakın çevremle paylaşıp, eleştirilerini paylaşmalarını rica ettim. Gelen eleştiriler iki ana madde altında toplandı. Gülümsemiyorsun, göz teması kurmuyorsun. Eğitimlerde sıkça vurguladığım iki ana unsuru ben atlamıştım. Eğitim videoları çekilirken ekrandan akan yazılar, kameraman, yönetmen bir sürü ekip ve ekipman var hayatınızı kolaylaştıran. İş kendi kanalınıza gelince hepsi sizsiniz.
 
Doğaçlama metin, bir iç yönetmen sesi ve iletişim tekniklerinin tamamını hatırlamak. Daha doğrusu uygulamak gerekiyor. Yeni çekimde bunlara dikkat etmeye çalıştım. YouTube kanalım yayında. Ve gittikçe alışıyor olacağım kanal sahibi olmaya. Film çekmeye. Montajlamaya. Ve amacım deneyimlerimi paylaşmak. Daha çok insana ulaşabilmek. İş hayatına dair ipuçları vermek. Kurumsal eğitimlerde anlattığım konuları merak duyan herkesle paylaşabilmek. Böylece topluma bir katkı sağlayabilmek ve o hayran olduğum muhteşem insana, Atatürk’e olan vefa borcumu az da olsa ödeyebilmek. YouTube kanalım bu nedenle müşteri deneyimi, iletişim, gelecek ve iş hayatı, aile şirketleri, kitap önerileri, ilham veren hikayeler, dünyada ilginç verileri sizlerle paylaştığım platformum olacak. Blog yazılarımın yanına bir de görsel paylaşımlarım gelmiş oldu böylelikle. Umarım amacıma ulaşabilirim ve ülkemizin gelişimine ve ilerlemesine bir katkı sağlayabilirim. YouTube kanalıma üye olmanız, çevrenizle paylaşmanız ve öneri/eleştirilerinizi iletmeniz dileğimle kolaylıklar dilerim.

Manifesto:

Kurumsal eğitimlerde, çalıştaylarda, danışmanlık yaptığım kurumlarda aktardığım bilgi, deneyim ve hikayeleri paylaşıyor olacağım. Blog’da makale, YouTube’da video paylaşımlarına devam. Hayran olduğum Atatürk ve dünyaya olumlu katkı sağlamış tüm değişim önderlerine vefa borcumu biraz da olsa ödeyebilmek hedefim. İş hayatına, ilham veren hikayelere, kitap önerilerine, müşteri deneyimine, insana dair paylaşımlar olacak.
Benim sosyal sorumluluk projem olarak hayata geçti, vakit ayırıp izleyerek, çevrenizle paylaşarak, bilginin yayılmasına katkı sağlamanızı rica ediyorum. Sevgiler

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

ob@ykut

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın